Green Days 2018
Green Days 2018

W miniony weekend, w dniach 23-25 marca, mieliśmy przyjemność gościć na targach Green Days w Nadarzynie.

 

Była to cudowna okazja żeby spotkać się z Wami, naszymi klientami i sympatykami. Jak zawsze zachwycają i inspirują nas Wasze pomysły na udekorowanie ogrodu i zagospodarowanie przestrzeni wokół domu.

Tym razem zaskoczyliście nas wykorzystaniem naszych Rzeźb Wiatrowych i ażurowych lamp solarnych w ogrodach sensorycznych! Zmieniające się światło RGB, płynące i tworzące magiczne kształty na ziemi wzmocnione delikatnym i płynnym ruchem rzeźb kinetycznych – bajka!

Te trzy dni spotkań, rozmów i cudownej burzy mózgów procentuje potem na cały rok!

2-ga edycja Green Days obfitowała w różnorakie bodźce. Niesamowici wystawcy, prezentujący zachwycające odmiany roślin i dzielący się wiedzą z dziedziny florystyki. Możliwość skonsultowania koncepcji własnego ogrodu ze specjalistami z branży i dobrania małej architektury idealnie wpisującej się w klimat naszych edenów.

OSTO (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów) po raz kolejny zaskoczyło wszystkich w nietypowy sposób prezentując historię krasnali ogrodowych, a my cieszymy się, że kolejnym krokiem w dekorowaniu zielonych przestrzeni są właśnie rzeźby kinetyczne.

Nawet nie wiecie jak budujące są Wasze pozytywne opinie o naszym nowym katalogu. Jeśli jeszcze go nie macie, a chcecie mieć koniecznie do nas napiszcie. Wyślemy go do Was pocztą :) 

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl