Jak uatrakcyjnić ogród jesienią?
Jak uatrakcyjnić ogród jesienią?

Mimozami jesień się zaczyna….

 

Kiedy już przekwitną ostatnie letnie kwiaty, kiedy z drzew zostaną zebrane ostatnie, czerwone jabłka, nasz ogród powoli zapada w zimowy sen i bezruch.

Czy tak musi być? Czy nie ma sposobu żeby zatrzymać jego uroki na dłużej?

 

Ogród powinien służyć nam i zachwycać przez cały rok. Jeśli zatem tak jak my nie chcecie, aby pogrążył się w zapomnieniu na najbliższe 6 miesięcy postawcie na Rzeźby Wiatrowe.

To przepiękne połączenie metaloplastyki z ruchomą formą sprawi, że zarówno ogród, jak i taras będą designerską perełką przez okrągły rok.

 

Niezaprzeczalny urok rzeźb wiatrowych kryje się w ich graficznych liniach i nowoczesnej formie. Dzięki temu nie są przytłaczające ani wizualnie ciężkie, natomiast wprowadzają do ogrodu powiew świeżości i innowacyjnego designu.

 

Pamiętajmy, że zielone przestrzenie, niezależnie od tego czy duże czy też małe, to nie tylko kwiaty i ozdobne krzewy.

Chcąc urozmaicić tę przestrzeń i sprawić by była niepowtarzalna, funkcjonalna i spersonalizowana sięgamy po elementy małej architektury, kamienne ścieżki, trejaże, pergole i inne elementy dekoracyjne.

 

I tu właśnie pojawiał się kłopot.

 

Cóż bowiem, poza rubasznymi krasnalami lub plastikowymi zwierzętami umieścić w ogrodzie aby go uatrakcyjnić?

Do niedawna możliwości były mocno ograniczone.

Teraz jednak na rynku dostępna jest odpowiednia dla naszej zielonej przystani biżuteria. To właśnie duży wybór solidnych rzeźb wiatrowych sprawi, że ogród będzie żył i zachwycał niezależnie od pory roku.

 

Kiedy opadną już ostatnie pożółkłe liście z drzew i krzewów, wśród ich rysowanych ołówkiem gałęzi błyśnie promyk jesiennego słońca odbity od spirali wiatrowego żyroskopu.

Możliwe też, że październikowa bryza poruszy skrzydła wiatrowej rzeźby Chelsea, która zatańczy majestatycznie, budząc do życia jesienny skalniak.

 

Natomiast pierwszym płatkom śniegu, kryjącym pod pierzyną spękaną ziemię, nie umkną radosne podrygiwania Tulip’a – wiatrowego, wiecznego kwiatu.

 

Form rzeźb wiatrowych jest na tyle dużo, że każdy znajdzie wśród nich tę, która ujmie go za serce i na zawsze odmieni ogród. Warto wprowadzić je do swojej zielonej oazy i przekonać się jakim magicznym miejscem, również poza sezonem, jest ogród. 

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl