Reklamacje i zwroty

Zwroty: 

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość przez konsumenta.

 

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.


Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie zakupionych towarów.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Aurora Technika Świetlna, adres: ul. Leszczowa 3, 05-140 Izbica, sale@aurora-garden.pl, tel. 796 881 848) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną, albo za pośrednictwem niniejszego formularza).

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwo sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

 

Reklamacje: 

Kupującemu przysługuje gwarancja udzielana i rozpatrywana na zasadach w niej zawartych. Firma Aurora Technika Świetlna będąca właścicielem Sklepu Internetowego www.aurora-garden.pl oferuje 24-miesięczną gwarancję na produkty solarne Cole&Bright oraz pozostałe produkty oferowane w Sklepie Internetowym, zapewniając klientom zaufanie i poczucie spokoju podczas zakupów na naszej stronie.

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (tel. 796-881-848, mail: sale@aurora-garden.pl) w celu zgłoszenia zaistniałego problemu i ustalenia sposobu przekazania wadliwego towaru do serwisu.

Gwarancji nie podlegają elementy eksploatacyjne takie jak akumulatory i baterie.

Szczegółowe warunki gwarancyjne opisane są w zakładce: Gwarancja.pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl