Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zapraszamy do niezwykłego świata, gdzie magia przeplata się z zielonością i rozkwita ferrią barw.

Zaproś do swojej zielonej przystani solarne wróżki, skrzaty Wilfy, pomocne Gryzyldy. Stwórz dla nich wioskę Magicznych Domków, do których prowadzą Drzwi do Krainy Elfów.

 

 

Kraina Elfów

  • nowość
  • nowość
  • nowość

Znajdziecie tu Magiczne Domki wróżek, które kumuluję energię słoneczną by po zmierzchu zaświecić diodowe lampki w uroczych, ręcznie malowanych okienkach.

 

Skrzaty, które zawsze skore do figli pomagają w ogrodowych pracach. Wykonane są z tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu cieszą oko o każdej porze roku. 

 

Możecie też komponować mikro ogrody w słojach lub glinianych donicach wstawiając w nie Magiczne Drzwi Elfów lub figurki Wróżek

 

Wnaszej Krainie Elfów znajdziecie dekoracje solarne, z metaloplastyki lub z żywic odpornych na warunki atmosferyczne. 

 

Dzięki tym ozdobom Wasza zieolna przystań stanie się przyjaznym miejscem dla wszelkich nadprzyrodzonych i magicznych istot. 

 

Stworzenie takiego niezwykłego zakątka w ogrodzie sprawi, że nie tylko spodoba on się wszystkim czującym, ale też stanie się bezpieczną przystanią dla ciepła, dobroci i życzliwości, którymi zawsze warto się otaczać. 

 

Twórzcie własne światy i zapraszajcie do nich magiczne istoty, aby upiększały przestrzeń wokół Was i nadawały jej niezwykłości.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl