Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Ogród bez zwierząt nie ma sensu ;)

Nie każdy ma jednak warunki i możliwości aby przygarnąć ogrodowego zwierzaka. 

Nasi solarni przyjaciele będą wdzięcznymi ogrodowymi milusińskimi. 

 

Zwierzęta Solarne LED

Zwierzaki solarne i te bez efektu świetlnego wykonane są z metalu odpornego na warunki atmosferyczne, a ażurowe wzory, z których składają się ich ciała rozściełają koronkowe, świetlne wzory na tarasie, ziemi, trawie, elewacji czy gdziekolwiek zechcecie je ustawić. 

Zwierzaki są bezobsługowe i można je ustawić gdziekolwiek chcecie.

Dokręcane groty ziemne umożliwiają stabilne wbicie je w ziemię.

Można je również przykręcić do elewacji, lub postawić na deskach tarasu. 

 

Ważne aby panele solarne zamontowane w zwierzakach miały nieograniczony dostęp do promieni słonecznych.

Wówczas solary naładują się w słoneczne dni, a po zmierzchu automatyczny czujnik rozświetli naszych ogrodowych milusińskich sprawiając, że nasz przydomowy eden otworzy przed nami swą bajkową przestrzeń. 

 

Ozdoby w postaci zwierząt solarnych mogą dodać zabawy, koloru i uroku do Twojego ogrodu. Oto kilka pomysłów, jak i gdzie możesz wkomponować je w ogrodzie:

  1. Rabaty kwiatowe: Wkomponuj ozdoby solarne w postaci zwierząt w rabaty kwiatowe. Możesz ustawić je wśród kwiatów lub na brzegach rabat, tworząc wesołe i kolorowe akcenty.

  2. Trawniki: Postaw zwierzęce ozdoby solarne na trawiastych częściach ogrodu. Możesz ustawić je w grupach lub pojedynczo, tworząc wrażenie, że zwierzęta błąkają się po ogrodzie.

  3. Drzewa i krzewy: Zamocuj solarne zwierzaki np. sowę na drzewach lub krzewach w ogrodzie. Możesz wybrać drzewa z niskimi gałęziami lub krzewy o gęstym ulistnieniu, na których umieścisz ozdoby, aby tworzyły wrażenie, że zwierzęta wspinają się lub siedzą na nich.

  4. Fontanny i oczka wodne: Umieść zwierzęce ozdoby solarne wokół fontann lub oczek wodnych w ogrodzie. Mogą one tworzyć urocze akcenty na brzegach lub w pobliżu wody, nadając miejscom dodatkową atrakcyjność. Idealnie do takich aranżacji sprawdzą się żaba lub żuraw solarny.

  5. Donice i pojemniki: Postaw zwierzęce ozdoby solarne w donicach lub ozdobnych pojemnikach. Mogą stanowić uroczy element dekoracyjny na werandzie, tarasie lub patio, dodając przestrzeni ogrodowej zabawnego i ciekawego akcentu.

  6. Wejście do ogrodu: Umieść ozdoby solarne przy wejściu do ogrodu lub bramie. Mogą to być np. śmieszne zwierzęta, które przywitać będą gości i dodadzą uroku do wejścia. Pięknie i radośnie będą się tu prezentować np. krówka lub owieczka.

 

 

Pamiętaj, aby rozważyć skale swojego ogrodu i dopasować wielkość ozdób do otoczenia.

Wybieraj kolory i wzory, które pasują do ogólnego stylu ogrodu, tworząc spójną i harmonijną kompozycję.

Dodatkowo, upewnij się, że zwierzęce ozdoby solarnych mają odpowiedni dostęp do światła słonecznego w ciągu dnia, aby naładować baterie i świecić wieczorem.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl