SŁUPKI SOLARNE

Ogrodowe Słupki Solarne pozwalają na eleganckie i wygodne oświetlenie np. podjazdu. Nie ma przy tym konieczności doprowadzania kabli zasilających, dzięki temu można w dowolny sposób kreować oświetloną przestrzeń. 

 

Aranżacja oświetlenia z użyciem słupków solarnych 

Ogromnym atutem słupków solarnych jest łatwość ich montażu i swoboda relokowania lamp w zależności od potrzeb. Pozwala to puścić wodzę wyobraźni i przygotować nawet wyjątkowo fantazyjną aranżację oświetlenia ogrodu. 

 

Możliwość niemal dowolnego ustawienia słupków stwarza sposobność ich wykorzystania zarówno jako funkcjonalnych, jak i dekoracyjnych elementów. Ulokowane wzdłuż chodników czy ścieżek stworzą elegancki i praktyczny świetlny szpaler. Tymczasem umieszczone wśród roślin będą je dyskretnie oświetlać, dając tym samym niezwykłe efekty wizualne.

 

Ogrodowe słupki to również wysoka trwałość i wyjątkowa elegancja. Wykonane z nierdzewnej stali w nowoczesnym wzornictwie staną się piękną i niezwykle praktyczną ozdobą posesji. 

 

Słupki solarne LED z czujnikami ruchu

Warto tez zwrócić uwagę na lampy solarne z czujnikiem ruchu. Można nimi oświetlić zarówno podjazd, jak i schody lub wejście do domu. Słupki solarne LED do ogrodu emitują stały strumień światła, zaś po wykryciu ruchu w sposób automatyczny znacząco zwiększają intensywność strumienia światła. Umożliwia to wygodne korzystanie z przydomowej przestrzeni po zapadnięciu zmroku. 

 

Rekomendujemy też inne produkty z naszej oferty, w tym niezawodne reflektory solarne LED

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl